Hakkımızda

Hakkımızda

Tesis yönetim hizmetleri alanında faaliyet göstermekteyiz. Şirketimiz, tüm hizmetleri birbiri ile entegre ederek, tesis yönetimi hizmetimiz sayesinde tek muhatap ile iş yükünüzü azaltır.

Şirketimizin kuruluş amacı, endüstriyel tesis, konut, ofis, hastane, otel, banka, AVM, plaza, iş merkezi vb. alanlarda hijyenik bir ortamda güvenle yaşamanızı sağlamaktadır.

Memnuniyet ve kalite esas alınarak tesis yönetimi hizmeti sunduğumuz projelerde operasyonel çözümler üreterek sizlere kaliteli yaşam alanları sunuyoruz.

2015 yılından itibaren alanlarında uzman ekiplerimizle 7/24 esasına göre, 54 çalışan ile çıktığımız bu yolda 500 çalışana ulaştık.Şirketimiz her geçen gün büyümekte, ilk günkü kararlılığımız ile kurumsallıktan ödün vermeden emin adımlarla ilerliyoruz.

Vizyonumuz

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle kurumsal değerlerimizi koruyarak paydaşlarımıza rekabet ortamında da en iyi hizmeti sağlamak.

Misyonumuz

Bina ve Tesis Yönetimi hizmetimizi hem de danışmanlığımızı, kalite standartlarımız gereği sürekli anketler ile memnuniyetlerini ölçümleyerek, minumum maliyetler ile maksimum hizmet kalitesini, bu alanlarda yaşayan müşterilerimize sunmaktır.

1 +
Yıllık Tecrübe
1 +
'den Fazla İş Birliği
1 +
Toplam Proje
1 +
Başarılı Sonuç

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X