Kurucumuzdan

Turkuaz Tesis Yönetim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Kurucumuzdan

2015 yılından itibaren Entegre Tesis yönetiminde pek çok alanda ilk günkü heyecan ve kurumsallıkta müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Sektörde genellemeye değil müşterilerimizin tam olarak ne tür bir hizmete ihtiyacı olduğunu alanlarında uzman olan ekiplerimiz tarafından yerinde tespit ederek , müşterimizin kusursuz memnuniyeti için çalışıyoruz.

Bu noktada değişen ve dijitalleşen dünyamızda sektörel yeniliklerden de faydalanarak personellerimize gerekli desteği verip hizmetlerimizi daha kaliteli sunmaya özen gösteriyoruz.

Sektörün temel hammaddesi olan çalışanlarımızın huzuru ve güvenliği bizler için vazgeçemeyeceğimiz temel taşlarımızdandır. Çünkü her bir çalışanımız bizim için çok değerli.

İlk kuruluşumuzdan bugüne kadar asla taviz vermediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyetimiz ve kurumsallığımız ile yolumuza devam ediyoruz.

Saygılarımla.

Orhan Öztürk

Genel Müdür / Kurucu

Fetaured service

The best service we have provided.

Bixol is a design studio founded in London and expanded our services, and become a multinational firm, offering solutions Worldwide.
History

You can check our company timeline.

Nowadays, we’ve grown and expanded our services, and have become a multinational firm, offering a variety of services and solutions Worldwide.
Team Members

We have a expert team to serve you.

We love what we do and we do it with passion. We value the experimentation of the message and smart incentives.
1 +
Satisfied Clients
1 +
Expert Team
1 +
Activate Project
1 +
Awards Winning

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X