Bina Yönetimi

Site ve Bina Yönetimi

Artan nüfusla birlikte daha fazla şehirleşen, hayatla birlikte eş zamanlı olarak gün geçtikçe sayısı artan bir köyü tek bir konutta toplayan apartmanlar, yükselen gökdelenler ve maalesef zamanla azalan komşuluk ilişkileri toplu konutta ortak ihtiyaçtan doğan gereksinimlerin karşılanması konusunu zorlukları da beraberinde getirmiştir.

Komşuluk ilişkilerinin zarar görmesinden çekinilmesi, zaten yoğun ve stresli hayata başka bir sorumluluk ve stres eklemek istenmemesi gibi sebeplerden dolayı çoğu zaman isteksizce veya yetersizce yerine getirilen yöneticilik sonucunda yanlış kararların alınması veya devamlı kontrol edilmesi gereken işlerin sorumluluğun layıkıyla yapılamaması durumlarından dolayı bu organizasyon işlerinin profesyonel bir şekilde yürütülmesi ihtiyacı doğmuştur. 

Birden fazla apartmanda daire sayısı da doğru orantılı şekilde artacağı için bu yapıların periyodik bakımlarının yapılması da o derecede zorlaşmaktadır. Daire sahipleri her ne kadar yaşam kalitesinin yükselmesini isteseler de yönetim işine vakit ayırmak istemeyebilir. Çünkü apartman yöneticiliği başlı başına dikkat ve sorumluluk gerektiren bir iştir. Bu nedenle bina yönetimi konusunda profesyonel destek almak hem kalite standardı yüksek bir yaşam için hem de işlerin kontrollü şekilde yürütülmesini gerektirmiştir. 

Firmamız olarak Profesyonel Site ve Bina Yönetimi Hizmetleri: 

Bina yöneticiliği, 

Temizlik hizmetleri, 

Güvenlik hizmetleri, 

Teknik yönetim, 

İlaçlama hizmetleri, 

Peyzaj düzenlemesi hizmetlerini içermektedir. 

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X