Bordrolama

Bordrolama Hizmetleri

Bordrolama; personele dair tüm bordrolama, güncel yasalara ve mevzuata uygun bildirgeler hazırlama, ödemeler, raporlama, hesaplama ve belgelendirme işlemidir. 

Gelişen teknolojiler ile birlikte bordrolama işlemlerinin yürütülmesi, daha kolay olması ve daha az maliyet getirmesi avantajıyla artık konusunda uzman danışmanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. 

 Bordro yönetimi belki de şirketlerin insan kaynakları yönetimlerinin en hassas konularından biridir. Sık sık değişen yönetmelikler ve barındırdığı riskler nedeniyle bordro yönetimi konusunda şirketler dış kaynak kullanarak danışmanlık ve bordro outsourcing hizmetine yönelmektedir. 
Turkuaz Tesis Yönetim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’den bordrolama hizmeti alan firmalar, günümüz rekabet koşullarında operasyonel maliyetlerini azaltarak, maliyetlerini daha iyi kontrol edebiliyor ve sabit maliyetleri değişken maliyetlere dönüştürebilmektedir. 

Bordrolama hizmetleri danışmanlığı opsiyonel olarak, ücret artış sistemlerinin hazırlanması, çizelgelerin oluşturulması, raporlanması ve ilgili şirkete sunulması, personel devamlılık sistemlerinin kurularak takip edilmesi gibi konularda da destek vermektedir. 

Bordrolama hizmetleri ile şirketler için sistem oluşturma ve donanım maliyeti ortadan kalkmakta mevzuat risklerini içerisinde barındıran ücret hesaplama işlemleri bordrolama danışmanları tarafından daha güvenli şekilde yürütülmektedir.  Ayrıca ücretlendirmelerin gizliliği en üst seviyede sağlanmaktadır. 

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X