Cephe Temizliği

Dış Cephe ve Cam Temizliği Hizmetleri

Dış cephe cam temizliği son zamanlarda ülkemizin inşaat sektöründe ki gelişmeleriyle beraber hızlı imalatlar ve deprem yönetmeliklerine göre tasarlanan binaların dış yüzey kaplamalarının zamanla atmosferdeki kirlerin yağmur suyu ve egzoz dumanları gibi etkenlerle kirlenmesinden sonra bina mükelleflerinin bir kurum veya kuruluştan dış cephe temizliği hizmeti satın alması ve dış cephesini temizletme işlemlerini içermektedir. 

Dış cephe ve cam temizliği hizmetleri bu işle alakalı eğitimler almış ve iş güvenlik kazalarını minimum düzeylere getirerek güvenli şekilde çalışmalar yapan personeller tarafından yapılan ve gerçekleştirilmesi gereken hizmet koludur. 

Firmamız, hizmet sunduğu binanın dış cephe temizlik işlemlerini gerçekleştirirken yardımcı olarak kullandığı ekipmanları dış cephe yapı malzemesine göre karar vermekte ve malzemenin yapısına göre temizlik ürünü tercih etmektedir. Nitekim yapılacak amatör bir çalışma sonucunda dış cephe yapı malzemesini bozabilir, çizebilir, soldurabilir ve en önemlisi kötü bir görünüme dönüştürebilmektedir. 

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X