Hukuk Danışmanlığı

Hukuk Danışmanlığı

İş hayatında her geçen gün ihtiyaçlar artmakta ve bunun sonucunda şirketler yüksek standartlarda, etkin ve hızlı danışmanlık hizmetlerine artık daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Hukuki danışmanlık yalnızca baroya kayıtlı avukatlar tarafından ve belirli bir ücret karşılığında ifa edilen hizmet şeklidir. Günümüzde firmalar ve kişiler tarafından sıklıkla başvurulan bu hizmet müvekkillerin başta parasal olmak üzere birçok konuda kayba uğramasının da önüne geçmektedir.  

Özellikle önleyici tedbirlerin alınması ve ileride doğması muhtemel problemlerin önüne geçilebilmesi için hukukçu danışmanların varlığı ve onların tavsiyeleri büyük önem taşımaktadır. Uyuşmazlık doğduktan sonra ve taraflarca hukuki süreç başlatıldıktan sonra, zamanında gerekli önlemlerin alınmamış olması sebebiyle her zaman hak kaybına uğrama riski mevcuttur. 

Bu bağlamda, her tür sözleşmenin hazırlanması, mevcut sözleşme ve iş ilişkilerinin gözden geçirilmesi, hukuki meselelerde sözlü ve yazılı danışmanlık verilmesi, yeni çıkan kanunlar ve yönetmelikler hakkında bilgilendirme, işçi-işveren ilişkilerinin düzenlenmesi, belirli aralıklarla gözden geçirme toplantılarının yapılması ve üçüncü kişi ve kurumlarla müzakere toplantılarına katılma konusunda verdiğimiz hukuki danışmanlık hizmetlerinin kapsamındadır. 

Her sektörde olduğu gibi hukuk alanında da danışmanlık hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız hukuk danışmanlığı almak isteyen firmalara hukuk danışmanlığı hizmetini sağlamaktadır.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X