İnşaat Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri

İnşaat sektörü büyüyen sektörler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Konut, işyeri, kamu alanları, oto yol çalışmaları, şantiyeler başlıca inşaat sektörü arasında yer alan çalışma alanlarıdır. İstihdamda da önemli yere sahip olan inşaat sektörü birçok alanda insanı bünyesinde barındırmaktadır. Firmamız inşaat alanında gerekli tüm alt yapı çalışmalarını tamamlayarak inşaat sonrası temizliği hizmetleri vermektedir. 

Firmamız tarafından titizlikle gerçekleştirilen inşaat sonrası temizlik hizmetleri ile tamamlanmış inşaatları en ince ayrıntılarına kadar en iyi şekilde temizlenerek sahiplerine teslim edilmektedir. Firmamız inşaat sonrası temizliği olarak, cam temizlikleri, zemin temizlikleri, duvar temizlikleri, balkonla ve teras temizlikleri başta olmak üzere alınan işyerindeki aklınıza gelecek tüm alanlar Covid-19 kurallarına uygun bir şekilde temizlenmektedir. 

Yeni bitirilmiş inşaatlar ardından oldukça fazla kalıntı bırakmaktadır. Bu nedenle çevreye zarar vermeden hepsinin ortadan kaldırılması için özenli bir çalışma gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik için ekibimiz temizlik işlemlerini etkin bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X